URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo-projekt-manager/99247 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Világítástechnikai termékeket gyártó cég megbízásából keresünk kereskedelmi csapatukba új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ / PROJEKT MANAGER

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Műszaki beállítottság
Vevőorientált gondolkodásmód
Kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség
MS Office felhasználói szintű ismerete
Alapfokú idegen nyelv ismerete
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Kit keresünk?
Munkájára és Önmagára igényes műszaki vénával megáldott partnerkapcsolatok kiépítéséhez, ápolásához kedvet és tehetséget érző értékesítőt

Az ideális jelölt az aki:
Nem egy multinacionális vállalat egyik bábuja akar lenni, hanem egy kis létszámú csapat tagja
Az ügyfelét nem vevőnek, hanem partnernek tekinti
Nem csak kész megoldásokat szeretne eladni, hanem szívesen részt vesz új piaci igényeknek megfelelő termékek megálmodásában, a fejlesztők munkáját kooperatívan véleményezi piaci elvárások szerint
Amikor nem tud kész megoldást eladni, nem széttárja karjait, hanem szívesen ötlettel a fejlesztő mérnökökkel, a csapat többi munkatársával a partnere elképzeléseinek megvalósítása érdekében
Nem csak katalógusból szeretné ismerni az eladásra kínált lámpatesteket, hanem a gyártói környezetből is
Nem csak álmodozik és várja a havi fizetését, hanem tesz is azért, hogy az a lehető legmagasabb legyen

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Villamos- vagy Gépészmérnöki végzettség
Világítástechnikai piac ismerete
Világítástechnikai piacon szerezett értékesítői tapasztalat
Angol és/vagy Német nyelv tárgyalóképes ismerete (szóban és írásban)

Személyes kompetenciák:
Teljesítményorientáltság
Kitartás és Önállóság
Nyílt, határozott ügyfélközpontú személyiség
Magabiztos fellépés

Feladatok:
Meglévő partnereinkkel magas színvonalú kapcsolattartás és műszaki tanácsadás
- Villamos tervezők, Műszaki ellenőrök szakmai támogatása
- Beruházókkal és Belsőépítészekkel történő együttműködés
- Kivitelezőkkel történő kapcsolattartás
Új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
Új projektek felkutatása, követése
Árajánlatok, szerződések előkészítése
Új termékek bevezetésében történő aktív részvétel
Rendezvényeken, kiállításokon a Kft. képviselete

Megbízóról:
A 100%-ban magyar tulajdonban lévő cég aktív szereplője a világítástechnikai piacnak.
Cég profilja beltéri intézményi világítótestek és világítási rendszerek tervezése, fejlesztése, gyártása, értékesítése.
A folyamatos fejlődésnek köszönhetően a vállalkozás új munkatársat keres csapatába

Amit kínálunk:
Fiatalos, lendületes csapat
Valódi fejlődési, előrejutási lehetőség
Versenyképes jövedelem (fixbér a próbaidőre, próbaidő után versenyképes alapbér + forgalom alapú jutalék)
Cafetéria
Bejárási költségtámogatás
Próbaidőt követően teljes körűen használható személyautó
Mobiltelefon (korlátlan használattal) és LapTop

Munkavégzés helye:
Dunakeszi a központ, de a munkavégzéshez országos mobilitás szükséges

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: pest257@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Dunakeszi
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem