URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo/100725 Elrejtés

Töltés...
W-Protect Kft.

Ha elhivatott értékesítő vagy, fontosak számodra ügyfeleid igényei és elégedettsége, jelentkezz hozzánk területi képviselőnek Pécsre a W-Protect csapatába!

Feladatok:

  • az új ügyfelek megkeresése mellett a jelenlegi partnereink igényeinek felmérése, teljes körű kiszolgálása
  • a W-Protect munkaruházati és munkavédelmi termékeinek értékesítése Pécsen és környékén
  • ügyfeleinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • az értékesítés során felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése

Amit kérünk:

  • min. 2 éves üzletkötői/területi képviselői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfélközpontúság, kiemelkedő tárgyalási képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • előny: munkaruházati és munkavédelmi eszközök ismerete

Amit ajánlunk:

  • teljesítménnyel arányos juttatási csomag
  • összetartó csapat, jó hangulat
  • nyitott, rugalmas vezetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • a munkavégzés helye: elsősorban Pécs és környéke

Szívesen csatlakoznál hozzánk? Jelentkezz még ma az alábbi linken:

Jelentkezési határidő: 2018.11.04.

Pozíció:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem