URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo/96935 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Magyarország egyik vezető üzleti, turisztikai, tematikus térképeket és iskolai taneszközöket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Elvárások:
Legyél megbízható, határozott, következetes és dinamikus személyiség,
Az önállóság mellett tudj csapatban gondolkodni és dolgozni,
Rendelkezz alapvető informatikai és MS Office ismeretekkel,
Rendelkezz otthoni internettel és saját laptoppal,
Legyen eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmódod,
Kommunikációs és konfliktuskezelő készséged legyen kiváló,
Megjelenésed legyen ápolt és partnerbarát,
Ne csak álmodozz a sok pénzről, hanem tegyél is érte sokat,
Vállald, hogy részt veszel az ingyenes oktatásokon, tréningeken,
Legyen vállalkozásra való hajlandóságod, vagy legyen vállalkozásod, (számlaképesség fontos, de belépés után is megszerezhető)
Értékesítői vonalon legyen valami tapasztalatod és szeresd ezt a tevékenységet,
Hosszú távon szeretnéd anyagi és erkölcsi egzisztenciádat kialakítani és biztosítani.

Előnyt jelent:
Idegen nyelvtudás előny, de nem feltétel

Feladatok:
A területhez tartozó meglévő ügyfélkapcsolatokkal történő aktív kapcsolattartás,
Új vevőkör kiépítése,
Termékek értékesítése, ügyfél panaszok kezelése,
Ajánlatok készítése Word-ben, vagy Excel-ben, PDF kimenettel,
Vállalati adminisztrációs felületek ( pl. CRM rendszer ) naprakész kezelése,
Üzleti levelezés a partnerekkel e mail-ben

Megbízónkról:
A cég 27-dik éve működik sikeresen a magyar piacon üzleti, turisztikai, tematikus térképeivel, iskolai taneszközeivel.
Termékeiket folyamatosan fejlesztik, a választékot bővítik.
A régebbi, hagyományosabb technológiák mellett dinamikusan fejlődnek a jövőbe mutató interaktív produktumaik is.
Csapatuk céltudatos és összetartó. Ennek lehet tagja az eljövendő munkatársuk is.

Amit kínálunk:
Nálunk a kollégáink sikere egyenlő a cég sikerével, ezért a cég maximális támogatást biztosít a kollégáknak:
Biztos szakmai háttér, minőségi termékek,
Hosszútávú munka, együttműködési lehetőség,
Ügyfélvédettség,
Intenzív alapképzés, rendszeres továbbképzések, egyéni munkaterv,
Magas kereseti lehetőség, nincs fölső limit
Rendkívül kedvezményes mobiltelefon díjak, akár a munkához használható mobil internet eléréssel
Teljesítmény szerinti egyéb juttatások.

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye, Baranya megye, Somogy megye, Nógrád megye, Heves megye, Szabolcs -Szatmár-Bereg megye területei

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a tárgy mezőben "TERÜLETI KÉPVISELŐ" megjelöléssel az alábbi email címre: pest225@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem