URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo/98640 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Táltos Reklám Kft. partnere

Élelmiszerkereskedelmi cég munkatársat keres Heves megyébe

Területi képviselő

munkakörbe

Feladatok:

  • Termékek bemutatása, értékesítése
  •  HORECA szektorral (vendéglátás) való személyes kapcsolattartás, meglévő partnerek rendszeres látogatása
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése
  • A terület értékesítési céljainak elérése

Elvárások:

  • Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat (felszolgáló, szakács, séf, üzletvezető pozícióban)
  • Szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
  • Erős értékesítési beállítottság, eredményorientáltság
  • Heves megyei lakhely, preferáltan: Eger és környéke
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Szakács végzettség,
  • Séf munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett kapcsolatrendszer
  • Kereskedelmi, üzletkötési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes, motiváló jövedelem
  • Céges autó, tablet, mobiltelefon
  • Önálló munkavégzés, változatos munkakör
  • Stabil háttér egy fejlődő cégnél

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mailcímre várjuk.

Munkavégzés helye: Heves megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Vendéglátás / Idegenforgalom