URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ugyfeles-kampanymenedzser/100603 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Nemzetközi hátterű reklámügynökség megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉL- ÉS KAMPÁNYMENEDZSER

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Account vagy ügyfélkapcsolati menedzser pozícióban eltöltött legalább 2 éves tapasztalat
Jó kommunikációs és prezentációs készség
Pontosság, megbízhatóság, önállóság
Kiváló Excel-tudás
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Analitikus szemléletmód

Előnyt jelent:
Német és/vagy angol nyelvtudás
TCR kampánytapasztalat
Direkt marketing tapasztalat

Feladatok:
Offline és online kampánytervek készítése
Az egyes kampányok ütemterveinek kidolgozása, megvalósításuk felelős irányítása
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Statisztikák, elemzések, beszámolók készítése és prezentálása
Ügyféligények felmérése, ajánlatok kidolgozása

Megbízóról:
Nemzetközi hátterű reklámügynökség, a társadalmi célú kommunikáció és a fundraising magyarországi specialistája.
Ügyfeleik neves alapítványok, egyesületek.

Amit kínálunk:
Nemes célokért dolgozunk, munkájával jobbá teheti a világot!
Családias hangulatú cég, jó csapat
Szép budai iroda, optimális munkafeltételek
Transzparencia az elvárásokban, folyamatos vezetői visszajelzések
Bátorító, támogató közeg, szakmai fejlődés támogatása
Versenyképes fizetés, év végi bónusz, cafeteria
Céges mobil, laptop

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a "HD ACCOUNT" tárgy feltüntetésével az alábbi email címre: bp493@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem