URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/uj-es-hasznalt-gepjarmu-ertekesito/96877 Elrejtés

Töltés...
Rack Autó Kft.

Budaörsi Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

ÚJ ÉS HASZNÁLT GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe

Elvárások:

• több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
• minimum középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
• jó szervező- és problémamegoldó készség
• ügyfél centrikus szemléletmód
• megbízható, önálló munkavégzési képesség
• előny: flotta értékesítésben, és elektromos autó értékesítésben való tapasztalat

Amit kínálunk:

• dinamikus, fiatalos csapat
• biztos munkahely
• versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budaörs

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a rackauto@rackauto.hu e-mail címre várjuk!

Pozíció:

ÚJ ÉS HASZNÁLT GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem