URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/uzletkoto/99390 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

24 éve működő higiéniai termékeket forgalmazó cégünkhöz keresünk üzletkötő munkatársakat hosszú távra, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Cégeknek értékesítés higéniai termékeket
  • Szerződéskötés, partnerek megkeresése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • minimum érettségi bizonyítvány
  • felhasználási szintű számítástechnikai ismeret
  • Nagy munkabírás, vevőorientált személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig (8:00-16:00)

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely biztonsága
  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybónusz+cafetéria
  • Céges autó
  • Plusz jutalék lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Vagy jelentkezz az alábbi e-mail címen: toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek

Szakterület Kereskedelem/Értékesítés
Munkakör értékesítési menedzser
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Üzletkötő *

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem