URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/uzletvezeto-helyettes-elado/100708 Elrejtés

Töltés...
Trimera Sports Hungary Kft.

Üzletvezető helyettes, eladó – Nike Árkád és Nike WestEnd

Lételemed a sport?
Dolgoztál már eladóként és jól kommunikálsz angolul? Jelentkezz a Nike Budapest dinamikus csapatába!

Üzletvezető helyettesi és eladói pozíciókba keresünk munkatársakat a WestEnd és Árkád bevásárlóközpontban lévő üzleteinkbe.

Téged keresünk, ha:

  • Kiskereskedelmi tapasztalatod van / Üzletvezető helyettes esetében minimum 2 év
  • Vállalod a rugalmas munkaidő beosztást (hétvégén, esti órákban)
  • Vannak felhasználói szintű számítógépes ismereteid
  • Energikus személyiség vagy és szeretsz csapatban dolgozni
  • Ápolt, kulturált megjelenésű, barátságos, készséges és vevőorientált vagy
  • Előny, ha rendelkezel társalgási szintű angol nyelvtudással

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Prémium kategóriás munkakörnyezet
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Tréningek, képzések
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Várjuk az önéletrajzod a pozíció megjelölésével

a hr-hungary@trimerabrands.com email címre.

Pozíció:

Üzletvezető helyettes, eladó

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem