URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/uzletvezeto/105438 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

A nagymúlttal rendelkező JÓkenyér pékség megbízásából keresünk budai üzletébe munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ

Az ideális jelölt:
rendelkezik vezetői tapasztalattal és szakirányú végzettséggel
figyelmes, barátságos,
vásárló-orientált személyiség,
motiváló, lelkesítő hozzáállással végzi feladatait

Főbb feladatok, munkák:
Az eladói csapat motiválása, termékek sütése, értékesítés kiszolgálás, készletkezelés, munkaidőbeosztás, leltár szervezése. Illetve az elmúlt években kialakult stabil vevőkör mellett egyéni ötletek mentén újabb törzsvásárlói gárda kiépítésére is lehetőség van.

Amit adunk:
versenyképes fizetés
utazási költségtérítés,
cafetéria és bónuszrendszer,
képzés

Az Istenhegyi út 23. alatti pékség és kávézó alkalmas gyors kávézásra, szendvics, vagy péksütemény vásárlására, de a család kenyerét is be lehet itt szerezni.
Az emeleten kialakított vendégtér és az alsó szint közösségi irodák hangulatát idéző kialakítása egyaránt színtere kényelmes reggeliknek, üzleti megbeszéléseknek, találkozóknak.

Vevőkör:
Főként a környéken lakó családok is, a szomszédos iskola diákjai és a közeben található irodák munkatársai, nem ritkák az üzleti megbeszélésre ékezők sem.

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp782@worklife.hu

Pozíció:

ÜZLETVEZETŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem