URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/varosfenntartasi-vezeto/99240 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

Városfenntartási vezető

A leendő munkatárs feladatai:

·      Szervezeti egységéhez tartozó területek feladatainak meghatározása, priorizálása, koordinálása

·      Beérkezett bejelentések, panaszok kezelése

·      Az elvégzendő feladatokhoz tartozó műszaki tartalmak meghatározása, koordinálása, intézkedések megtétele

·      A szakterület városüzemeltetési költségvetési sorainak tervezése, ellenőrzése

·      A Társaság üzleti tervének, havi és éves beszámolóinak a szakterületre vonatkozó elkészítése

·      Költség kalkulációk műszaki tartalmának és mennyiség kimutatásának elkészítése

·      Nyilvántartások, jelentések, munkatervek készítése, naprakész vezetése

·      Az irányítása alá tartozó szervezeti egységben dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése munkatervük meghatározása, munkavégzésük vonatkozásában utasítások kiadása

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

·      Szakirányú középfokú végzettség

·      Minimum 3 év vezetői beosztásban szerzett tapasztalat

·      3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

·      Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·      Pontos, precíz munkavégzés

·      Gyakorlati gondolkodás

·      Jó problémamegoldó képesség

·      Felelősségteljes munkavégzés

·      B kategóriás vezetői engedély, minimum 3 év vezetési tapasztalat

Ajánlatunk:

·      Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely

·      Kihívást jelentő munkakör

·      Szakmai fejlődési lehetőség

·      Anyagi megbecsülés, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. július 25- ig.

Tagvállalat:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki