URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/vevoszolgalatos/100137 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Budaörsi üzletünkbe

VEVŐSZOLGÁLATOS

Munkatársat keresünk

Ha szereted a műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk!

Feladataid:

·       A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása;

·       széleskörű információnyújtás;

·       panaszkezelés és problémamegoldás;

·       adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárásaink:

·         Középfokú végzettség;

·      felhasználói számítógépes ismeret;

·      vásárlóközpontú gondolkodásmód;

·      nyitott, mosolygós személyiség.

Előny:

·       Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

·       Versenyképes jövedelem;

·       folyamatos szakmai fejlődés;

·       stabil cégháttér;

·       fiatalos, dinamikus csapat;

·       hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezni fényképes önéletrajzával tud a következő linkre kattintva:

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Recepció / Vevőszolgálat