URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/alkalmazas-technikus/99120 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Kelet-közép európai építőanyag piaci szereplő megbízásából, magas műszaki tartalommal rendelkező építőanyag nagykereskedelmi szegmensének értékesítési csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ALKALMAZÁS TECHNIKUS

Elvárások:
Office programok( Excel, Word, PPT)
Magabiztos, határozott fellépés
Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:
Szakirányú felsőfokú végzettség
Mester vizsga (kőműves, szárazépítő)
Technikusi végzettség
Más hasonló területen szerzett több éves tapasztalat.

Feladatok:
Válaszfal rendszerek alkalmazástechnikai bemutatása, betanítása, nyomon követése, visszaellenőrzése
Kivitelezői csapatok gyakorlati segítése, kapcsolattartás a kivitelezések helyszíni képviselőivel.

További információ:
Ha te mestere vagy a szakmádnak, de nem találsz már kihívást a mindennapi fizikai munkában.
Szeretsz emberekkel foglalkozni és megérteted magad velük, de fontos számodra, hogy a megszerzett tudásodat használhasd és tovább add másoknak, szeretsz utazni, vezetni és szereted a kihívásokat, akkor ez a pozíció téged vár!
Munkád kapcsán kapcsolatba kerülhetsz tervezőkkel, beruházókkal, műszaki vezetőkkel, akik kiemelt figyelmet fognak fordítani rád, így megbecsülésüket is kivívhatod egy versenyképes juttatási csomaggal!

Amit kínálunk:
Folyamatos, változatos munkavégzés, kivitelezési helyszíneken, magas szintű eszközparkkal.
Alkalmazástechnikusként a szakma magas szintű ismeretével elismertséget, megbecsülést kínálunk, melyet a jövőben is jól tudsz majd kamatoztatni.
Folyamatos fejlődés, képzési lehetőségek, külföldi tanulmányutak
Családias hangulat
Juttatási csomag: versenyképes (céges autó használat, mobil telefon, tablet, cafetéria )

Munkavégzés helye:
Változó, Székesfehérvári központtal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: fejer58@worklife.hu

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés