URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/awi-hegeszto/101237 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A XV. kerületbe keresünk rozsdamentes csövek forgalmazásával foglalkozó partnerünkhöz AWI hegesztőt keresünk, azonnali kezdéssel.

 Feladat:

  • Különböző átmérőjű, anyagú, falvastagságú csövek és fittingek összehegesztése

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend: hétfőtől-péntekig (6:00-14:30; 13:30-22:00)

Elvárások:

  • Hegesztői végzettség
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Alumínium, AWI hegesztésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Próbamunkán való megfelelés

 Amit mi ajánlunk:

  • 1 hónaptól: nettó 210.000 Ft/hó
  • 2 hónaptól: nettó 220.000
  • 3 hónaptól: nettó 235.000 Ft/hó
  • 4 hónaptól: nettó 250.000Ft/hó + nettó 18.300Ft cafetéria
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül, vagy a "jelentkezem" gomb segítségével.

Pozíció:

AWI hegesztő

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés