URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/betanitott-gyartosori-osszeszerelo/96044 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Új gyár, új lehetőség, Pécs!

Svájci tulajdonban lévő, kábelgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk a nyíló pécsi gyárba, előzetes szekszárdi betanulási folyamattal, pécsi munkavállalókat.

Betanított gyártósori összeszerelő

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Betanított gyártósori munkafolyamatok ellátása, mint például szerelés, kötözés, bandázsolás, krimpelés, forrasztás, etikettezés.
  • Termék legyártása mintadarab illetve betanítás alapján

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • 3 műszakos munkarend, napi 8 órában
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix órabér, bérutalás minden hónap 10.-ig
  • Céges cafeteria (br. 16 000 Ft)
  • Hónap dolgozója díj, amelyet Edenred utalvánnyal díjaznak (br. 10 000 Ft)
  • Munkába járáshoz ingyenes céges buszjárat Pécsről, amely a műszakokhoz igazodik

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Olyan jelentkezőket várunk, akik jó kézügyességgel és monotonitástűréssel rendelkeznek
  • A munkába lépést megelőzően egy tesztírással egybekötött csoportos tájékoztató napon kell részt venni a Dologidő Kft. pécsi irodájában

Munkavégzés helye

  • betanulás alatt Szekszárd, majd Pécs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, hívja kollégánkat a 06-20/501-2582-es telefonszámon,

vagy küldjön önéletrajzot a karrier@dologido.hu e-mail címre.

Személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatt lévő irodánkban.

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka