URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/betanitott-munkas/98867 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Az autóipari beszállító iparágban kiemelkedő szerepet betöltő, multinacionális cég mohácsi egységébe keresünk fűrészes/öntő munkatársat

Feladatok

  • öntvények gyártása kézi öntéssel
  • öntévnyek darabolása fűrészgéppel

Pozicióinkhoz nem szükséges előzetes képzés, vagy szakmai tapasztalat!
A munkafolyamatokra betanítjuk Önt, nincs szükség speciális szakmai tapasztalatra!

Elvárások

  • 8. általnos iskolai végzettség
  • jó fizikum
  • nehéz fizikai munka fokozott igénybevételének tűrése
  • meleg tűrése
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • kezdő fizetés: minimum nettó 120.000 Ft / hó
  • alapbér: bruttó 145.000 Ft / hó
  • műszakpótlék
  • cafeteria
  • jelenléti bónusz
  • utazási költségtérítés vagy ingyenes céges buszjárat

Amennyiben számíthatunk a munkájára, várjuk jelentkezését, melyet a pecs@humancentrum.hu vagy a +36 70 452 33 09-es telefonszámon tehet meg!

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezéds

Pozíció:

Betanított munkás*

Munkavégzés helye: Baranya megye / Mohács
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés