URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/cad-cam-technologus-vagy-mernok/99253 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

17 éves múltra visszatekintő családi vállalkozás részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

CAD-CAM TECHNOLÓGUS VAGY MÉRNÖK

Elvárások:
CAD/CAM szoftverekben való jártasság (elsősorban EdgeCam)
Költség centrikus gondolkodás
2-3 éves tapasztalat CNC megmunkálásban
Határozott, precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Gépészmérnöki diploma
Készüléktervezési 3D ismeret
Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
Minőségügyi tapasztalat
Német és/vagy angol nyelvismeret

Feladatok:
CNC programok készítése CAM szoftverekkel, technologizálás
Gyártástámogatás
3D modellek optimalizálása gyártásra
Normázás

Megbízóról:
Alkatrészgyártó üzletáguk elsősorban német vevők igényeit elégíti ki
Motivált munkatársaikkal és modern, jól felszerelt gépeikkel (3d és 5d szimultán megmunkálóközpontok, hajtott szerszámos, ellenorsós esztergák) hatékony és megbízható partnerek egyedi- és szériagyártásban, pótalkatrészek, mintadarabok és egyedi alkatrészek gyártásában
Beépítésre kész megmunkált alkatrészeket és komplett szerelt alkatrészeket is szállítanak

Amit kínálunk:
Megnyugtató fizetéscsomag
Szakmai fejlődés támogatása
Lakhatási, utazási hozzájárulás
Hosszú távú biztos munkavégzés, jó csapat!

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az e-mail címre: fejer55@worklife.hu

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés