URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/cnc-gepbeallito/99342 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

CNC gépbeállító

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A gyártási dokumentációban szereplő feladatok elvégzése
  • Az alkatrészek szúrópróbaszerű ellenőrzésének elvégzése
  • A mérőeszközök előírás szerinti kezelése és tárolása
  • A gyártóberendezések kezelése
  • Képzéseken való részvétel
  • A technológiai előírásban szereplő darabidő, beállási idő és minőségi elvárások betartása
  • A felelősségi körébe tartozó gép meghibásodásának jelzése
  • Műszaki rajzolvasási és mérési ismeretek
  • Előny:  Fanuc vezérlés ismerete és műanyagforgácsolás területén szerzett tapasztalat

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Releváns tapasztalat
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkarend: 3 műszak

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Versenyképes fizetés magas béren kívüli juttatások
  • Cafeteria
  • Útiköltség támogatás
  • Munkaruházat biztosítása
  • Európai színvonalú gyártási terület
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Bővebb információ: +36203830252

Küldd el önéletrajzodat a 04440@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre, vagy add meg az adataidat a lenti űrlapon és nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra. Ha email-t küldesz, a tárgymezőben kérjük megnevezni a pozíciót, ebben az esetben: Gépbeállító!

Pozíció:

CNC Gépbeállító

Munkavégzés helye: Zala megye / Zalaegerszeg
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés