URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/cnc-gepkezelo-vagy-cnc-forgacsolo/96026 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Doroti Pack Kft.

CNC Gépkezelő vagy CNC forgácsoló

munkatársat keresünk.

Cégünk, Doroti Pack Kft. több mint 22 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő csomagológépgyártó cég. Csapatunk 27 fővel dolgozik, cégünk stabil bérezést kínál és családi-, baráti munkahelyi légkör jellemezi.

Főbb feladatok, munkák

  • Háromtengelyes CNC marógépek és esztergák kezelése esetleg programozása.
  • Termelés folytonosságának biztosítása;
  • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés.

Álláshoz tartozó elvárások

  • CNC gépkezelő vagy CNC forgácsoló végzettség és tapasztalat.
  • Erős műszaki beállítottság.
  • Előny: több éves szakmai tapasztalat, sportos, káros szenvedélyektől mentes életmód, Pápa környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Jövedelem: alapfizetés + teljesítmény arányos fizetésből áll össze.
  • Megfelelő teljesítmény esetén versenyképes jövedelem.
  • Ezen felül még:

o   13. havi fizetés – a céges teljesítménytől függően,

o   a munkába járást a cég téríti jogszabálynak megfelelően,

o   szükség esetén albérlet támogatása.

Munkavégzés helye

Veszprém Megye – Csót

Kérjük küldje el Önéletrajzát a pallangdora@doroti.hu emailcímre, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot. Szükség esetén pedig hívja a +3630/5663034-es telefonszámot.

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Csót
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: +36-30-566-3034
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka