URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/cnc-programozo-technologus-gepbeallito/98930 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
QP Gépipari és Kereskedelmi Zrt.

QP – IPARTÖRTÉNELEM A JÖVŐBEN

25 éves autóipari múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő,

harmadik üzemcsarnokát beindító – egyedi gépek, berendezések és nagysorozatú autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó – QP Zrt. kormányzati támogatás elnyerésével,

120 új munkahely létrehozásával erősíti autóipari versenyképességét.

CNC programozó (technológus/gépbeállító)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (CNC forgácsoló) és/vagy több éves releváns szakmai tapasztalat forgácsolásban
  • Fanuc és/vagy Siemens típusú vezérlés ismerete (G kódos programozás)
  • Forgácsoló szerszám- és technológiaismeret (marás vagy esztergálás)
  • Műszaki rajz olvasási készség

Feladatok:

  • Szakmai felkészültségtől függően részt vesz a vállalati képzési rendszerben: kezdeni lehet gépbeállító, CNC programozó (egyedi gyártás) vagy CNC technológus pozícióban:
  • Gépbeállítóként felel a CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozásáért, beállításáért, üzemeltetéséért
  • CNC programozóként gyártani kell műszaki rajz alapján, egyszerűbb darabok esetén technologizálni (marás vagy esztergálás)
  • CNC technológusként feladata a technológiai folyamatok meghatározása, optimalizálása, illetve a próbagyártások során felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése

Amit kínálunk:

  • Hosszútávra szóló munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség/ karrier lehetőség
  • Vállalaton belül átlépési lehetőség az Egyedi, a Széria üzemünk és az induló, automatizált csarnokunk között
  • Versenyképes bérezés és juttatások: cafeteria, jelenléti bónusz, teljesítmény bónusz
  • Mt. szerinti közúti közlekedés térítés
  • Igény esetén szállást biztosítunk (panel lakás)
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunk tagja lenni, akkor várjuk a jelentkezését a hr@qprt.hu  email címre. Érdeklődni lehet a +3630/266-4549-es telefonszámon.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka