URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/csiszolo/97926 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

2004 óta Magyarországon két telephelyen, Nyúlon és Győrben is gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:eresünk az alábbi pozícióba:

CSISZOLÓ

Elvárások:
Szakirányú végzettség (Fémipari szakmunkás)
2 műszakos munkarend vállalása
Problémamegoldó gondolkodás, kreativitás
Betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
2-3 év tapasztalat csiszolásban

Feladatok:
Vállalat termékein meghatározott alu öntvények és hegesztett lemezalkatrészek csiszolása
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:
Kellemes családias hangulat, változatos munka, jó csapat
A munkaidő hossza: Heti 40 óra
Munkaszerződés jellege Határozatlan
Várható bruttó fizetés: bruttó 1.100,- Ft /óra,
Prémium: bruttó havi 40.000,- Ft,
Műszakpótlék: 100 % útiköltségtérítés
Egyéb juttatások:
60.000,- Ft/hó Cafeteria

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor54@worklife.hu

Pozíció:

CSISZOLÓ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka