URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/csomagolo-gepkezelo/103674 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Csomagoló, gépkezelő

Betanított munka ingyenes céges buszjárattal, 3 nap munka - 3 nap pihenő beosztásban, kiemelt bérezéssel és juttatásokkal. Jelentkezzen még ma, hogy elmondhassuk a részleteket!

Cégbemutató

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz, a CooperVision CL Kft-hez keresünk munkatársakat gépkezelői és csomagolói munkakörökbe.
A munkahely a Budapest XVIII. kerület határában található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Munkatársak véleménye 1 percben a Humán Centrumról, mint munkaadóról (videó)

Feladatok

  • Gépbeállítás a megadott normák szerint
  • Műszaki és minőségellenőrzések
  • A folyamatokhoz tartozó papírmunka és számítógépes adatrögzítés
A feladatokra megtanítjuk, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás, de a szemüveg nem akadály
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Megszakítás nélküli munkarend: 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
  • Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés: átlagosan havi nettó 210-250 ezer Forint (biznyos adókedvezmények még növelhetik az összeget!)
  • Kiegészítő juttatások: cafetéria és bónusz
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok, szálláslehetőség
  • Ingyen kávé

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki beállítottság / végzettség

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kecskemét, Kiskunlacháza, Lajosmizse, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Nagykőrös, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Kérljük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, vagy hívja a 06-70/452-0804 vagy 06-70/452-9051 telefonszámok valamelyikét. Kollégáink visszahívják Önt!

Kapcsolattartó:

Szabó Edina
szabo.edina@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör Csomagoló, gépkezelő
Tervezett kezdés dátuma Amint Önnek megfelelő
Szükséges végzettségek Általános iskola

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés