URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/csomagolo-valaszthato-munkarendben/99156 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Habtermékek gyártásával foglalkozó IX. kerületi partnercégünk számára keresünk munkavállalókat, hosszú távra, kiemelt bérezéssel, teljes bejelentés mellett.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Kattintson IDE!

Feladatok

  • Habtermékek csomagolása, tekercselése, dobozolása

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás, jó kézügyesség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, választható műszakbeosztással, 8 órás munkarend szerint.

  • délelőttös (06:00-14:00)
  • délutáni (14:00-22:00)
  • éjszakai (22:00-06:00)

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés!
  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Lehetőség az adókedvezmények igénybe vételére
  • bruttó 160.000 Ft/hó, délután 30%, éjszaka 60% pótlék
  • Nettó 6000 Ft/hó plusz juttatás
  • Cafetéria: nettó 200 000 Ft/év
  • Előrelépési lehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ és jelentkezés a kallai.ors@humancentrum.hu e-mail címen és a 06/70-450-33-30-as telefonszámon.

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Csomagoló (választható munkarendben)*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés