URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/dunafin-tekercsvago/100803 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Tekercsvágó segítő

Végzettség és tapasztalat /Education and experience:

Szakmunkás végzettség

Számítógépes ismeretek

Orvosi alkalmasság

Munkakörhöz szükséges kompetenciák/Knowledge, skills and abilities:

Csapatszellem és együttműködési készségek;

Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt;

Önálló és precíz munkavégzés iránti elkötelezettség;

Rugalmas hozzáállás;

Megbízhatóság

Fő feladatok:

·     Az adott műszakra kiterjedően felel a kifogástalan papírminőségért, a tekercsvágó optimális futásáért.

·     Folyamatosan együttműködik a simítógép kezelővel a tökéletes minőség elérése érdekében

·     Elvégzi a szükséges minőségi korrekciókat a meghatározott utasítások alapján (ragasztás, végtelenítés, átirányítás áttekercselésre, stb.)

·     Elvégzi a kész tekercsek végső vizuális ellenőrzését

·     Üzemeltetési tevékenység:

-     Követi az adott gyártási utasításokat;

-     Gondosan ellenőrzi a tekercsvágó területét

-     Figyelemmel kíséri a gép hengereinek állapotát (piszok, karcolások, a külső felület állapota,);

-     Átvizsgálja a gépet egy műszakban legalább 3-szor;

-     Általános tisztaságot tart a munkavégzés területén, eltávolítja a tekercsvágó környezetéről a hulladék papírokat;

-     Jellemző minták vétele minden tamburról és ezek eljuttatása a laboratóriumba;

-     Folyamatosan figyelemmel kíséri a papírminőséget az összes rendelkezésre álló lehetőség kihasználásával (gépen kívüli mérések, folyamat paraméterek, trendek)

-     Folyamatosan együttműködik a papírgépi és simítógépi operátorokkal;

-     Ellenőrzi a daru készenlétét (ellenőrzi a távvezérlőt és a mozgásokat);

·     Karbantartási tevékenység:

-     Segítséget nyújt a karbantartói személyzetnek a karbantartási munkákban;

·     Általános feladatok:

-     Elsajátítja a betanítás alatt kapott tudnivalókat;

-     Minden rendellenes eseményt jelent a művezetőnek,

-     Hibaellenőrzési tevékenységet folytat;

-     Azonnali jelenti a művezetőnek, ha a papír kívül esik a specifikáción;

-     A tekercsvágó gépkönyvét folyamatosan aktuális szinten tartja a műszak alatt történt események bejegyzésével, és jelenti ezeket a következő műszaknak műszakváltáskor. A műszakváltásokat a tekercsvágó kezelőhelyiségében kell lebonyolítani;
Amit kínálunk:-Versenyképes fizetés és jutattások-Bejárás támogatás-13. havi fizetés-Negyedéves bónuszAmennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Pozíció:

Dunafin tekercsvágó

Munkavégzés helye: Fejér megye / Dunaújváros
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés