URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/elektromos-karbantarto/100499 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hanon Systems Hungary Kft.

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, közel 30 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 50 gépből álló, PLC vezérlésű, pneumatikus működésű Klíma Kompresszor összeszerelő gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Elektromos karbantartó

Főbb feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása;
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában.

Előnyök

  •  PLC programozási tapasztalat;
  •  EPLAN program ismerete;
  •  Allen Bradley ismerete;
  •  ABB és KUKA robot ismeret;
  •  Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  •  Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer;
  •  Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  •  Magasan képzett szakmai csapat;
  •  Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére;
  •  Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka