URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/elektronikus-karbantarto-muszeresz/99014 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal partnercégünk, az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállallata számára keresünk munkavállalókat.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Kattintson IDE!

Feladatok

  • A termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépjavítási és karbantartási munkák ellátása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • Rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások (szerszám, alkatrész, idő igény felmérése)
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és jelzése a vezető részére
  • Kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése

Elvárások

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Eredményorientált hozzáállás

Előnyök

  • PLC rendszerek általános ismerete
  • Alapszintű angolnyelv-tudás
  • Az SAP PM modul ismerete

Amit kínálunk:

  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kiemelt cafeteria juttatási rendszer
  • Éves prémium

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. Kérjük, adja meg fizetési igényét is.

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör operátor
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek Középiskola

Pozíció:

Elektronikus karbantartó műszerész *

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés