URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/elelmiszer-technologus/96860 Elrejtés

Töltés...
Orange Invest Kft.

Élelmiszeripari gyártó cég keres Élelmiszer Technológus munkakörbe szakembert:

Elvárások:

  • minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • számítógépes ismeretek

Előny:

  • hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • termelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • lendületes, összetartó ,fiatalos csapat
  • folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre: varga.gyula@palmfood.hu

cégünk: www.palmfood.hu

Pozíció:

Élelmiszer Technológus

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés