URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/energetikus-villamos-muvezeto/100890 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Autó- és elektronikaipari beszállító cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ENERGETIKUS / VILLAMOS MŰVEZETŐ

Elvárások:
Minimum erősáramú, villamos ipari felsőfokú végzettséget
Jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
Nagyfokú önállóságot, kreatív munkavégzést támasztunk feltételként

Előnyt jelent:
Tapasztalattal rendelkezel a villamos és energiafelhasználások
elemzésében, fogyasztási egységek figyelésében
PLC és Robot programozási ismeretekkel rendelkezel
Fontos számodra a cég energetikai stratégiája és kihívásként tekintesz a megtakarítási
lehetőségek feltérképezésére
Német vagy angol szakmai nyelven beszélsz

Feladatok:
Villamos csoport napi feladatainak irányítása
Energetikai adatszolgáltatás a vállalat vezetése felé
Előírás szerinti vizsgálatok megszervezése, lebonyolítása (pl: érintésvédelem)
Karbantartások megszervezése, dokumentálása
Eseti meghibásodások javításában való aktív részvétel
Aktív kapcsolattartást a külső szolgáltattatókkal és hatóságokkal

Megbízóról:
Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autó-és elektronikaipari beszállítója kiemelkedő szakmai háttérrel
Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat részese lenni, ahol hosszú távú munka és fejlődési lehetőséget, szakmai elismerést kaphatsz, ahol prioritás a kiszámíthatóság, az önmegvalósítás akkor számítunk Rád.

Amit kínálunk:
Biztosítjuk a szakmai fejlődés lehetőségét
Kiemelkedő juttatási csomagot ajánlunk, stabil vállalati háttérrel
Folyamatos szakmai támogatást nyújtunk a szakembereinkkel karöltve

Munkavégzés helye:
Kiskunfélegyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bacs34@worklife.hu

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kiskunfélegyháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki