URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/epitesi-munkavezeto-muvezeto/98436 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Mélyépítéssel, közműépítéssel illetve útépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSI MUNKAVEZETŐ / MŰVEZETŐ / ELŐKÉSZÍTŐ

Elvárások:
Szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Számítógép alapszintű ismerete, Word, Excel, email-kezelés
Útépítésben, aszfaltozásban, térburkolásban legalább 3 éves gyakorlat
Határozott, agilis fellépés
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
E-napló vezetése

Előnyt jelent:
Finiseres munkáknál szerzett vezetői gyakorlat, tapasztalat
Térburkolási munkákban végzett vezetői tapasztalat
FMV jogosultság
A telephelyhez ?közeli? lakhely

Feladatok:
A fizikai munkások irányítása, munkájuk ellenőrzése, elvégzett munkák felmérése, dokumentálása
Leendő munkák ajánlatához felmérés készítése, ajánlat előkészítés
Gépjárművezetők gépkezelők helyszíni irányítása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Tudástól, gyakorlattól függően versenyképes bérezés,
Havi szintű prémium rendszer
Munkavégzéshez szüksége, gépjármű
Céges mobiltelefonon
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Szigetújfalu és környéke. Zömében Pest megye (Szigetszentmiklós, Gyál, Tököl?) és Budapest.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest246@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés