URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/faipari-betanitott-munkas/105520 Elrejtés

Töltés...
WPA Packaging Kft.

Faipari betanított munkás

Csomagolástechnikai Kft. keres faipari betanított munkást tároló fatermékek
gyártására váchartyáni üzemébe egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Gyalulás
  • Vastagolás
  • Csomagolás
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Faipari üzemi gyakorlat
  • Önálló munkavégzés.
  • Megbízhatóság - Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat

Előny:

  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk:

  • Fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
  • Folyamatos munka, és biztos kereset
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes
csapathoz tartozni küldje el fényképes önéletrajzát  a janoshallai@wpa.hu
e-mail címre. Telefonos elérhetőség Hallai János  30/411-1619

Munkavégzés helye: Pest megye / Váchartyán
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kapcsolattartó: Hallai János
Telefon: 30/411-1619
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka