URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/folyamatmernok-megmunkalasi-terulet/65673 Elrejtés

Töltés...
Akvamarin HR Kft.
Multinacionális gyártó cég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat megmunkálási területre.

Munkavégzés helye: Fejér megye
Feladat:
  • Mérnöki támogatást biztosítani a megmunkálási folyamatokkal kapcsolatos termelési problémák megoldásához;
  • Megmunkálási folyamatokat szabályozó gyártástechnológiai dokumentációk (művelettervek, CNC programok, műveleti utasítások) és eljárások készítése, fejlesztése;
  • Megmunkálási tevékenységekhez kapcsolódó technológiai adatbázis kezelése és karbantartása;
  • Megmunkálási projekt feladatokban való hatékony részvétel;
  • Alkatrészminőséggel kapcsolatos problémák kezelése, helyesbítő intézkedések kidolgozása és bevezetése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok
Szükséges végzettség: Felsőfokú mérnöki (gépész, gyártástechnológiai, automatizálási) végzettség.
Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki (gépész, gyártástechnológiai, automatizálási ) végzettség;
  • Kommunikációs szintű angolnyelvtudás;
  • Haladó szintű PC és adatbázis kezelési ismeret;
  • AutoCAD és CAD/CAM rendszerek ismerete;
  • Forgácsolástechnológiai- és CNC programozási ismeretek;
  • A kiválasztásnál előnyt jelent: mérnöki munkakörben szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat, tapasztalat egyedi gyártásban a CNC megmunkálások területén.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint
Egyéb:

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a kozvetites@hr.akvamarin.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével!, e-mail: kozvetites@hr.akvamarin.hu
Pozíció azonosító: Sz11fmmt

Pozíció:

Folyamatmérnök (megmunkálási terület)

Kategória: Gyártás / Termelés