URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/forgacsolasi-gepbeallito/100547 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Forgácsoló gépbeállító

Fémmegmunkálással foglalkozó gyártócéghez keresünk forgácsoló gépekre gépbeállító kollégákat egy 160 fővel dolgozó üzembe. A cég több mint 20 éve van jelen az országban, és biztos anyagi hátteret és hosszú távú szakmai fejlődési utat kínál neked!

Mik lesznek a feladataid?

  • Forgácsoló gépek (maró és eszterga) kezelése és beállítása kis és közepes szériagyártásban.
  • Öntöttvas és alumínium öntvényekkel fogsz dolgozni, a 2 grammostól az 50 kilogramm tömegű munkadarabokig.
  • Sokféle forgácsológép működését ismerheted meg: például NBH 630, DMC 80, CTX 510.
  • Többféle vezérlő működését tanulhatod meg a Siemens-szen kívül: Fanuc, Eltropilot, Mitsubishi.
  • Hatékony átállások elvégzése másik munkadarabra vagy szériára.
  • Alkatrészek legyártása a gyártási előírások alapján.
  • A munkadarabok mérése és ellenőrzése az ellenőrzési terv szerint
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Munkahelyi 5S fenntartása

Mit várunk tőled?

  • 3 műszakos munkarendben fogsz dolgozni
  • Fontos, hogy legyen pár év tapasztalatod gépbeállítóként CNC maró, eszterga vagy forgácsoló gépen
  • Szeretnénk, ha 3 vagy 4 tengelyes gépen lenne tapasztalatod és ismernéd a Siemens 840D vezérlőt
  • Örülnénk, ha lenne nagyobb megmunkáló központ kezelésében és beállításában szerzett tapasztalatod
  • Fontos, hogy gyakorlottan tudj műszaki rajzokat olvasni
  • Ismered az MS Office-t felhasználói szinten

Amit kínálunk neked:

  • Versenyképes fizetést tudunk neked biztosítani
  • Az ország egyik legmodernebb gyártóegységében dolgozhatsz tiszta, rendezett, jól szervezett munkakörnyezetben
  • Szakmai fejlődési utat biztosítunk neked képzésekkel támogatva: 3-5 év alatt mester gépkezelő válhat belőled, aki ismeri a cég teljes termékpalettáját, de kivételes esetben akár programozóvá is válhatsz, ha kitartóan dolgozol.
  • Biztos vállalati hátteret biztosítunk, az országban már több mint 20 éve jelen vagyunk

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

  • gepbeallitoforgacsolo@dologido.hrszoftver.hu

Pozíció:

Forgácsolási gépbeállító

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés