URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/forgacsolo-gepkezelo/97637 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
FAG Magyarország Ipari Kft.

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Forgácsoló gépkezelő

Feladatok

  • A gépek folyamatos működtetésével az előírt minőségű és mennyiségű termék előállítása.
  • A sorozatgyártásra beállított gépekkel termelő tevékenység folytatása a munkahelyen található utasítások és dokumentációk alapján.
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése.
  • A termék minőségének, illetve gyártási folyamatának dokumentálása.
  • Részvétel gyakorlati és elméleti szakmai oktatásokon.
  • Ellenőrzési utasítások, különleges előírások, szemrevételezés szabályainak betartása.
  • Munka – és tűzvédelmi szabályok betartásával történő munkavégzés.
  • Ötletei/tapasztalatai alapján a folyamatos fejlesztésben való részvétel.
  • A gépbeállítási lapon szereplő paraméterek ellenőrzése napi szinten.

Elvárásaink

  • Középfokú fémipari iskolai végzettség (esztergályos, marós, köszörűs, gépi forgácsoló)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientáltság
  • Minőségtudat

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 240 000 Ft), vállalatcsoport szintű éves prémiumot, béren kívüli juttatást (bruttó 20 000 Ft cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.

www.schaeffler.hu

4031 Debrecen

Határ út 1/D

+36 52 581 740
job@schaeffler.com

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka