URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/forgacsolokeszulek-szerelo-munkatars/97944 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Mag Hungary Kft.

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk

FORGÁCSOLÓKÉSZÜLÉK-SZERELŐ MUNKATÁRSAT

Feladatai:

- Munkadarab forgácsoló-készülék összeszerelése  nagy szerszámgépekre, rajz alapján, meglévő készülékelemekből (palettára, gépasztalra)

- Munkadarabok, készülékelemek  emelőgéppel (híddaru) történő anyagmozgatása

- A minőségirányítási és környezetmenedzselési rendszerben (és ezek dokumentumaiban) meghatározott előírások betartása

- Három műszakban történő munkavégzés

Elvárásaink:

- Műszaki rajzolvasás,

- 1 év gyakorlat (előny)

- Hajlandóság 3 műszakos munkavégzésre

- Precizitás

Előny:

- Darukezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem a pályázó szakmai tapasztalatától függően.

Jelentős éves béren kívüli juttatási keret Cafeteria rendszeren keresztül.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Ha szeretne egy teljesítményképes csapatban igényes feladatokon velünk dolgozni és a szakmai felelősség kihívás Önnek, akkor várjuk pályázati anyagát a következő e-mail címre:

    MAG Hungary Kft. | István király krt. 23/ a.

    H-6000 Kecskemét | Hungary

    kitti.bakonyi@mag-ias.com

170511_FFG_email_signatur

Pozíció:

FORGÁCSOLÓKÉSZÜLÉK-SZERELŐ MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka