URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/forgalmi-munkatars/99124 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.

A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt. keres kaposvári munkavégzéssel munkatársat.

Munkakör: forgalmi munkatárs

Feladatok:

  •         tachográf korongok kiadása
  •         beolvasott adatok kiértékelése
  •         járműállomány állapotának figyelemmel kísérése
  •         napi vezénylés elkészítése

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  •  érettségi bizonyítvány (előnyt jelent: Közlekedési Szakközépiskolai végzettség vagy Közlekedési Technikusi oklevél)
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, word)

Amit kínálunk:

  • Kollektív Szerződés szerinti javadalmazás és juttatások,

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a nagyi@ddkk.hu címre várjuk június 30-ig.

Pozíció:

Forgalmi munkatárs

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Szakmunka / Fizikai munka