URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/froccsonto-gepkezelo/99388 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Ezúttal egri csavarhúzógyártással foglalkozó partnerünkhöz várjuk jelentkezését betanított fröccsöntő gépkezelő pozícióba. Éljen a lehetőséggel!

Feladatok

  • fémmegmunkáló gépek kezelése
  • a gyártó gép zavartalan működésének biztosítása
  • kiadott utasítások alapján a termelési tevékenység ellátása
  • betanított könnyű fizikai munka

Elvárások

  • befejezett 8 általános megléte
  • pontos precíz munkavégzés
  • több  műszakos munkarend vállalása
  • képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre
  • monotonitás tűrése
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk

Munkaidő

  • Három műszakos munkarend hétfőtől péntekig 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • SZÉP kártya
  • 40% éjszakai műszakpótlék
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • családias légkör

Előnyök

  • középfokú végzettség
  • gépkezelői munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Önre, várjuk jelentkezését, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehet meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezés, ha kitölti az oldalon kért adatokat és feltölti vagy elküldni címünkre önéletrajzát!

Felmerülő kérdéseivel forduljon hozzánk bizalommal az eger@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma Azonnali kezdés

Pozíció:

Fröccsöntő gépkezelő*

Munkavégzés helye: Heves megye / Eger
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés