URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepbeallito-kaposvari-villamossagi-eszkozok-gyartasaval/99066 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dologidő Kft.

Kaposvári cégnél hirdetünk felvételt gépkezelő munkakörre.

Műszaki végzettségű, tapasztalt szakemberek jelentkezését várjuk

Feladatok:

  • Gépek ellenőrzése, karbantartása, beállítása
  • Kisebb géphibák elhárítása
  • Gépek működésének zavartalan biztosítása
  • Gyártási folyamat előkészítése

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság vagy végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Fémipari és/vagy műanyagfröccsöntő - elsősorban szerszámkészítő, géplakatos - vagy műszerész alapképzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pozitív hozzáállás a munka iránt
  • Több műszakos (2-3) munkarend vállalása

Előnyként tekintünk a következőre:

  • Több éves tapasztalat a területen

Amit ezért cserébe a cég ajánl:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló munkahelyi légkör egy összetartó csapatban
  • Versenyképes havi jövedelem

Fényképes önéletrajz megküldésével lehet a következő e-mail címen: 04185@dologido.hrszoftver.hu.

Gépbeállító kaposvári villamossági eszközök gyártásával foglalkozó partnercégünknél

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés