URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepbeallito-referencia-szam-ref2166/96045 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Műanyagfröccsöntő gépbeállító

munkatársakat keresünk Gödöllő és Isaszeg határán található műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnerünk számára.

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg

Feladatok:

  • Szerszámcsere és gyártásindítás
  • Termékek minőségének és mennyiségének nyomon követése
  • A fröccsöntés és a szárítás beállítási paramétereinek napi ellenőrzése
  • Felmerülő hibák elhárítása és dokumentálása
  • Gépek tisztántartása, elsőszintű karbantartása
  • A gépeknél dolgozó személyek betanításában való részvétel

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkavégzés, hétfőtől péntekig 8 órában

Elvárások:

  • Minimum 3 év műanyagipari tapasztalat (végzettség előny)
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit mi ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges buszjárat a gödöllői pályaudvarról
  • Útiköltség térítés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül:

E-mail: pest@dologido.hu

(Jelige: Gépbeállító, Isaszeg)

Pozíció:

Gépbeállító (Referencia szám: REF2166)

Munkavégzés helye: Pest megye / Isaszeg
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés