URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepbeallito-technikus/99288 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Stabil, fém és műanyagipari alkatrészgyártásban kiemelkedő szerepű

szekszárdi multinacionális  partnerünk számára keresünk

Gépbeállító technikus

munkatársat

Feladatok:

  • A fröccsöntő üzemben a rábízott termelőeszközök előírásszerű üzemeltetése, a fröccsöntő gépek és a kiszolgáló berendezések indítása, alapbeállításainak elvégzése, beállítása a kiadott utasítások alapján.
  • A fröccsöntő gépek és szerszámok, automatizációk időszakos tisztítása, telepítése
  • Az alapanyagcsere szakszerű és biztonságos elvégzése
  • A gyártóeszköz gyártási paramétereinek ellenőrzése a meghatározott termékminőség és kapacitás elérése érdekében
  • A termeléshez szükséges energiaellátó rendszerek felügyelete és szükség szerinti működtetése
  • Munkabiztonság felügyelete, ehhez szükséges intézkedések ellátása

Elvárások:

  • Szerszámos, műszaki vagy elektromos középiskolai végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német/angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office
  • 3 műszak vállalása
  • Helyi lakhely előny

Amit partnerünk kínál:

  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Korrekt, versenyképes bérstruktúra, sokrétű juttatási rendszer
  • Hosszú távú, stabil, dinamikusan fejlődő munkahely
  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Sokszínű és motiváló szervezeti kultúra
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük  küldje el szakmai önéletrajzát a 04529@dologido.hrszoftver.hu emailcímre.

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés