URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepbeallito/98134 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kaposvári elektronikai cégnél hirdetünk felvételt

gépbeállító

munkakörre. Műszaki végzettségű pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk egyaránt.

Feladatok:

  • Gépek ellenőrzése, karbantartása, beállítása

  • Kisebb géphibák elhárítása

  • Gépek működésének zavartalan biztosítása

  • Gyártási folyamat előkészítése

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság vagy végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny,- de nem kitétel

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Pozitív hozzáállás a munka iránt

  • Több műszakos (3) munkarend vállalása

Előnyként tekintünk a következőre:

  • Több éves tapasztalat a területen

Amit ezért cserébe a cég ajánl:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Kiváló munkahelyi légkör egy összetartó csapatban

  • Versenyképes havi jövedelem (tapasztalattól függően)

  • Cafeteria juttatás, műszakpótlék

  • Bejárás támogatása

Fényképes önéletrajz megküldésével lehet a következő e-mail címen: 04096@dologido.hrszoftver.hu. A tárgymezőben kérem jelölje a pocízió megnevezését: Gépbeállító.

Pozíció:

Gépbeállító

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés