URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepepito-technikus/99022 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hanon Systems Hungary Kft.

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Jelenleg, a Gyártásfolyamat fejlesztési csoportba keresünk:
Gépépítő technikust

Főbb feladatok
Automata és fél-automata gépek építése műszaki rajz alapján
Új automata gépek telepítése, az üzembe helyezés támogatása
Újonnan telepített gépek hibáinak elhárítása a próbafuttatások során
Aktív részvétel fejlesztési feladatokban

Követelmények
Géprajz ismeret
Gépész szakirányú középfokú végzettség
PC és MS Office alapismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Önálló munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság

Előnyök
Gépek karbantartásában, javításában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
CAD program ismerete (AutoCAD, Inventor)
Fanuc, KUKA és ABB robot ismerete
Angol nyelv ismerete

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.hu/

Pozíció:

Gépépítő technikus

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka