URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepeszmernok-uzemmernok/103995 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Sütőipari gépek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZMÉRNÖK / ÜZEMMÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Autocad, Solid Adge ismeret
Alapfokú angol nyelv ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Gépgyártásban, CNC lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Az üzem munkájának, szervezése, irányítása, szakmai felügyelete
Műszaki dokumentáció készítése, karbantartása, gyártmányfejlesztés

Megbízóról:
1996 óta foglalkoznak kenyérszeletelő gépek, sütőipari kemencék és sütőipari gépek gyártásával, forgalmazásával és javításával.
Magyarországon két telephellyel rendelkeznek. Központi 1500 négyzetméteres üzemünk Budapesten található, ahol az irodák / raktár mellett az összeállító üzem és szerviz részleg is megtalálható.
Ezen kívül rendelkeznek egy 600 négyzetméteres lemezmegmunkáló és forgácsoló üzemmel Göncön, valamint saját irodával, műhellyel Szatmárnémetiben.

Amit kínálunk:
Kiemelt bérezés
Bejárási hozzájárulást, esetleg lakhatást biztosítunk
Kedvező, barátságos munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:
Gönc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: borsod27@worklife.hu

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Gönc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés