URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepeszmernok/102342 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Bács-Kiskun megyében található, folyamatosan fejlődő és támogató közeget nyújtó, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk GÉPÉSZMÉRNÖK pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges műszaki megoldások fejlesztése, bevezetése,
  • Termelésben dolgozó munkatársak betanítása új termék(ek) bevezetése esetén, valamint termék- vagy folyamatváltozáskor,
  • Gyártási útmutatók készítése, gyártási technológiák átadása,
  • Gyártási időproblémák felülvizsgálata, gyártásoptimalizálási javaslatok kidolgozása,
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása, javítása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit megbízónk nyújt:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Kimagasló bérezés és juttatási csomag.

Pozíció:

Gépészmérnök

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés