URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepi-forgacsolo/99155 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • munkaterületen található munkautasítás, ellenőrzése, kabantartása
  • palástköszörűgép kezelése, beállítása
  • köszörűkorong szabályozás, csere
  • stator komplett alkatrész külső átmérőjének köszörülése
  • mérőeszközök használata

Elvárások

  • középfokú szakmai végzettség (gépi forgácsoló)
  • felelősségtudat, megbízhatóság, körültekintőség, elővigyázatosság
  • önálló munkavégzés, csapatszellem, monotonitástűrés

Előnyök

  • Köszörűs tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • stabil jövedelem
  • kiegészítő juttatások
  • ingyenes céges buszjáratok
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör szakmunkás
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Középiskola

Pozíció:

Gépi forgácsoló*

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés