URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepkezelo-gepbeallito-munka-zalaegerszeg-mellett/99787 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

A kemény munka meghozza a gyümölcsét!

Egy jó munkahelyre, Zalaegerszeg mellé keresünk tapasztalattal rendelkező gépkezelő-gépbeállító munkatársakat, ahol egyre fejlődő géppark, tanulási lehetőség és hosszú távú, stabil kereset vár.

Nem kertelünk: ez nem egy könnyű munka. Viszont cserébe egy megbízható, a munkavédelemre nagy gondot fordító munkahelyre kerülhetsz, ahol a fizetésed is mindig pontosan érkezik. Ráadásul van ingyenes céges buszjárat!

Mi a feladat pontosan?

Gépkezelés, gépbeállítás faipari gépekkel. A gépek darálják, keverik és préselik a faanyagot, amiből aztán korszerű építési anyag lesz. Hagyományos vezérlőpaneleken és érintőképernyőkön kell tudni eligazodni, és 3-4 óránként a gép leállítása-takarítása is a te és a kollégáid dolga lesz.

Milyen a műszakbeosztás, munkaidő?

  • egy műszakos munkarend, 10 órás munkanap

  • heti 4 nap munka, 3 nap pihenő

  • 6-16 óráig tart, azaz 10 órában kell dolgozni

  • számolj azzal, hogy szombatra is eshet munkanapod, viszont cserébe hetente 3 egész napod marad szabad

Milyenek a munkakörülmények?

  • a gépek biztonságosak, folyamatosan modernizálják őket

  • minőségi munkavédelmi felszerelést kapsz

  • füldugóval kell dolgozni, amit szintén megkapsz

  • étkező, öltöző szolgálja a pihenésedet a szünetekben

Mivel jutalmazzuk a munkádat?

  • 1250 Ft/ óra bruttó órabér feletti alapbért kapsz

  • fejenként bruttó 40 ezer Ft bónusz-keretből jutalmazzák, ha nem hiányzol a munkából

  • ezen felül 15 ezer Ft cafeteria is jár neked

  • ingyenes céges járattal hozunk-viszünk, ráadásul vadiúj 8 fős kisbuszokkal

  • rendszeresen vannak oktatások, tehát fejlődhetsz, tanulhatsz

  • ha szeretnéd, itt maradhatsz sok évig: ez egy stabil munkahely

Kik jelentkezhetnek erre az állásra?

  • legalább 1 év faipari gyakorlat kell (asztalos, fafeldolgozó, stb.)

  • előny, ha van lakatos vagy faipari vagy bármilyen ide kapcsolódó végzettséged

  • jó állóképesség szükséges

  • fontos, hogy tudj kezelni érintőképernyőt is (lehet, hogy ilyen gépre kerülsz)

Mit kell tudni a felvételről?

Önéletrajzzal tudsz jelentkezni, és ha azzal minden rendben, akkor egy interjú következik. Ha te vagy a mi emberünk, akkor megmutatjuk az üzemet, találkozol a leendő főnökeiddel, majd 3 napos próbamunka következik. Ha ezen is minden rendben, akkor megvan az új állásod.

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el az önéletrajzodat Kisházi Kitty kollégánknak a

dologido731083@dologido.hrszoftver.hu címre. Ha szeretnél még kérdezni, azt megteheted a +36204021964-es telefonszámon, munkanapokon reggel 8 és délután 4 óra között. Szívesen látunk irodánkban is: Nagykanizsa, Kalmár u. 4.

Pozíció:

Gépkezelő-gépbeállító munka Zalaegerszeg mellett

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés