URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepkezelo-valaszthato-muszakbeosztassal/99436 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Partnercégünk, az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállallata számára keresünk munkavállalókat választható műszakbeosztásban, gépkezelő munkakörbe. Hosszú távra, kiemelt bérezéssel, teljes bejelentés mellett.

Feladatok

  • félautomata gépek kezelése, kiszolgálása, felügyelete

Elvárások

  • műszaki érzék
  • precizitás
  • képesség önálló- és csapatban történő munkavégzésre

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, választható műszakbeosztással, 8 órás munkarend szerint!

  • Délelőtt (06:00-14:00)
  • Délután (14:00-22:00)
  • Éjszaka (22:00-06:00)

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés!
  • Választható műszakbeosztás!
  • Mindenkori Magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Lehetőség az adókedvezmények igénybevételére
  • Versenyképes munkabér és béren kívüli juttatási csomag ( bruttó 160.000 Ft/hó összegtől akár bruttó 300.000 Ft/hó-ig)
  • Kiemelt cafetéria juttatási rendszer
  • Előrelépési lehetőség
  • Éves prémium

Részletek

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör operátor
Tervezett kezdés dátuma folyamatos

Pozíció:

Gépkezelő választható műszakbeosztással*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés