URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepkezelo/104870 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Humán Centrum Kft

Gépkezelő

Pécsi partnerünkhöz gépkezelő pozícióban várjuk jelentkezését! Végzettség vagy munkatapasztalat nem feltétel, mi mindenre megtanítjuk!

Cégbemutató

Autóipari alkatrész beszállító iparágban, multinacionális cég pécsi egységébe munkatársakat keresünk gépkezelő munkakörbe. Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!

Feladatok

  • Autóipari présgép kezelése, rendben tartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • alapbér: br. 159.000 Ft/hó
  • műszakpótlék - 30%
  • jelenléti bónusz - bruttó 30.000 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz
  • ingyenes céges buszjárat Pécsről és Komlóról
  • egyéb településekről utazási költségtérítés
  • szabad hétvégék
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos, bejelentett munka
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Amennyiben számíthatunk a munkájára, várjuk jelentkezését, melyet a pecs@humancentrum.hu e-mail címen vagy itt a honlapunkon tehet meg.

Kapcsolattartó:

Kovács Máté Dávid
pecs@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör Gépkezelő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés