URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gepkiszolgalo-munkalehetoseg-a-x-keruletben/99374 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Azonnali kezdéssel, munkatársakat keresünk műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz!

 Munkavégzés helye

  • Budapest, X. kerület

 Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő, vágó, sorjázó gépek kiszolgálása
  • A gépekből kijövő termékek ellenőrzése és dobozolása
  • Darabszám ellenőrzés
  • Selejt kezelése

 Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 órában.
  • Műszakbeosztás: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00-ig.
  • Szombat, vasárnap pihenőnap

 Elvárások

  • Jó monotonitástűrő- és állóképesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Büntetlen előélet
  • Előny: Hasonló (gyári) munkakörben szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk

  • Megkereshető bér a próbaidő alatt (1-3.hónap): Átlag nettó 160.000 Ft/hó (túlóra nélkül!)
  • Próbaidő után (4. hónaptól): Átlag nettó 175.000 Ft/hó (túlóra nélkül!)
  • Teljesítmény bónusz: Az első hónaptól kezdve.
  • Cafeteria: 4. hónaptól havi nettó 17.500 Ft értékben. Visszamenőleg kifizetésre kerül.
  • Hosszú távú, korrekten bejelentett munkaviszony

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül.

Pozíció:

Gépkiszolgáló munkalehetőség a X. kerületben

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés