URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gyartaskozi-ellenor/97283 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Gyártásközi ellenőr

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Tiszakécskén található multinacionális, magas műszaki színvonalú termékeket előállító partnerünk megbízásából keresünk "Gyártásközi ellenőr" munkatársat.

Elvárások:

  • minőségellenőrzési területen legalább 3 év tapasztalat (csak fémmegmunkálásban)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • műszaki/gépgyártás területén szerzett középiskolai vagy technikumi végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély
  • műszakirajz-olvasási készség
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kézi mérőeszközök használatában szerzett jártasság

Feladatok:

  • gyártási és végellenőrzési feladatok végzése a gyár lakatos üzemrészeiben
  • lángvágott alkatrészek minden méretre kiterjedő ellenőrzése
  • hegesztési varratok vizuális vizsgálata
  • mérőeszközök kezelése
  • penetrációs vizsgálatok végzése
  • próbanyomások ellenőrzése, hibák kiszűrése
  • segítségnyújtás idegenáru-ellenőrzésnél
  • beérkezett kész acélszerkezeti egységek idegenáru-ellenőrzése
  • megrendelőknek történő átadási feladatok végzése telephelyen belül és alvállalkozók telephelyén
  • vizsgálati, ellenőrzési dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése
  • nem-megfelelőségek gyűjtése és továbbítása
  • statisztikák készítése
  • szintezési és előrajzolása feladatok végzése

Amit megbízónk nyújt:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • modern munkakörnyezet
  • versenyképes alapbér + béren kívüli juttatás
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • nyelvtanulási lehetőség helyben

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Tiszakécske
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés