URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gyartastechnologus/101181 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Hegesztett darualkatrészek, acélszerkezetek gyártásával és kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú gépész végzettség
Gyártástechnológiai, gyártásszervezési ismeretek
Minimum 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés előre meghatározott célok ismeretében
Solid Edge és Autocad program ismerete felhasználói szinten
MS Excel, Word ismerete felhasználói szinten
Kommunikációképes angol nyelvtudás, írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Tervezői gyakorlat (készülékés sablontervezés)
Gépgyártás technológiai / hegesztés technológiai ismeretek
Forgácsolási ismeretek
Minőségbiztosítási területen való jártasság
LEAN/TPS ismeretek
Német és vagy angol nyelvtudás, írásban és szóban

Főbb feladatok, munkák:
Műszaki dokumentáció érkeztetése, feldolgozása, előkészítése és gyártásba való integrálása
Műszaki változások bevezetése és lekövetése
Műszaki gyártástámogatás
Készülékek, sablonok tervezése
Termelési hatékonyság növelése új megoldások feltárásával és bevezetésével
Műszaki kommunikáció vevőkkel
Reklamációk műszaki tartalmának vizsgálata, korrekciós intézkedések bevezetése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Pécs

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét az alábbi email címre: baranya42@worklife.hu

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki