URL: http://workline.hu/allasok/gyartas-termeles/gyartastervezo-referencia-szam-ref2291/96055 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Kecskeméten működő nemzetközi hátterű elektronikai ipari szektorban kiemelkedő szerepű partnercégünk részére keresünk

GYÁRTÁSTERVEZŐ

munkatársat

FELADATOK:

Munkakör fő célja:

Gyártásindítás támogatása, optimalizálása, folyamatok fejlesztése

Feladatok:

  • A gyártási megbízások határidőben történő indítása, dokumentáció, nyomon követés, határidők betartása
  • Termelési tervek elkészítése, kapacitástervezés
  • Gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, szükség esetén intézkedések megtétele
  • Az átfutási idők figyelése, optimalizálása, javító intézkedések kezdeményezése,
  • A teljes tervezési és gyártási folyamat folyamatos elemzése, fejlesztése
  • A termeléshez kötődő műveletek, módszerek, folyamatos megismerése, kiemelten az új termékek bevezetése esetén
  • Társosztályokkal szoros együttműködés

ELVÁRÁSOK:

Képzettség elvárás:

Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség

Elvárt szakmai tapasztalat:

Ipari termelő vállalatnál gyártástervezői feladatokban szerzett tapasztalat

Gyártási és technológiai folyamatok együttes kezelésének képessége (beszerzéssel, vevői kapcsolattartással, logisztikával, raktárgazdálkodással összefüggő feladatok ellátása)

Normázásban szerzett tapasztalatot

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban

Számítástechnikai ismeret:

Felhasználói szintű, vállalatirányítási szoftver ismeret

Microsoft Office Excel, Word rendszer ismerete

Személyiségjegyek

Pontosság, terhelhetőség, precizitás, megoldás-centrikus hozzáállás

Kiváló szervezőkészség, és strukturált gondolkodás

Amit partnerünk kínál:

  • Korrekt, kimagasló alapbér
  • Motiváló cafeteria keret
  • Utazástérítés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Innovatív, fiatalos szervezeti kultúra, multinacionális háttérrel
  • Részben rugalmasan tervezhető munkaidő

Érdeklődni és jelentkezni a 06209673112-es telefonszámon és a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen lehetséges fényképes magyar illetve angol és/vagy német önéletrajzzal.

Pozíció:

GYÁRTÁSTERVEZŐ (Referencia szám: REF2291)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Gyártás / Termelés